X

دکتر فاطمه هادی

سوابق تحصیلی و کاری:                                               

دكتر فاطمه هادی متخصص اعصاب و روان و دارای بورد تخصصی روانپزشكی است. او در سال 1381 وارد رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و پس از فارغ التحصیلی در رشته پزشکی عمومی، در سال ١٣90 وارد رشته تخصصی روانپزشكی شد و در دانشگاه علوم پزشکی ایران تحصیل خود را آغاز نمود. در سال 1394 از رشته روانپزشکی فارغ التحصیل شد و در همان سال موفق به کسب رتبه سوم بورد تخصصی روانپزشکی شد. وی از سال 1394 تا 1399 عضو هیات علمی روانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده است. آموزش و تدریس روانپزشکی عمومی و جامعه‌نگر و روان‌درمانی شناختی رفتاری، سوپرویژن دارویی و روان‌درمانی دستیاران روانپزشکی و هدایت پایان‌نامه‌های متعدد دانشجویان پزشکی و دستیاران روانپزشکی در سابقه کاری وی است. 

همکاری با مرکز مشاوره دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران و مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سگال و انستیتو روانپزشکی تهران و سایر مراکز تخصصی در حوزه سلامت روان در سابقه حرفه‌ای او است.

همچنین وی عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران و عضو انجمن علمی روان‌درمانی ایران است و در کمیته های علمی فعالیت دارد.

دكتر هادی سخنرانی‌­های متعدد در سمينار­ها و كنگره­‌های پزشكی و روانپزشكی در حوزه روانپزشکی جامعه‌نگر، تشخیص و درمان روانپزشکی، درمان‌های تحریک‌کننده مغز (TMS)، درمان در حیطه خودکشی و ... داشته است. 

 

مقالات و پژوهش­‌ها:                                               

دكتر فاطمه هادی مؤلف مقالات متعدد داخلی و بين‌المللی در حیطه روانپزشكی پریناتال (دوران بارداری و شیردهی)، روانپزشکی اورژانس، روانپزشکی از راه دور (تله سایکیتری)، سلامت روان، معنویت و روش‌های تحریک مغزی و ... است. وی همچنين در تالیف كتاب «راهنمای خودمراقبتی جوانان» همکاری داشته است و کتب دیگری را در دست ترجمه دارد.

 

فعالیت­‌های حرفه‌­ای:

دکتر فاطمه هادی در زمینه درمان دارویی اختلالات روانپزشکی اعم از اختلالات اضطرابی، وسواس، افسردگی، اختلالات روان­‌تنی، اختلالات خوردن و ... فعالیت دارد و همچنین مشاوره و روان‌درمانی با رویکرد شناختی رفتاری از دیگر فعالیت‌های وی است. مشاوره و درمان اختلالات روانپزشکی در دوران بارداری و شیردهی که دوران بسیار حساسی است جزئی از فعالیت‌های تخصصی وی است.

آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال

fmovies.co