X

دکتر منصوره سادات صادقی

سوابق تحصیلی و کاری:

 

دکتر منصوره سادات صادقی دانشیار و عضو هیات علمی پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی می­باشد. وی مدرک کارشناسی ارشد و دکتری خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت نموده است.

دکتر صادقی پس از دفاع رساله دکتری خود که در زمینه الگوهای تعاملی زوجین ایرانی و ساختن بسته درمانی برای درمان آنان بود، کار بالینی خود را در مرکز سگال در زمینه مداخلات زوج آغاز کرد. وی در همان سال نیز عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی شد و فعالیت­های آموزشی، پژوهشی و بالینی خود را به طور تخصصی به حیطه زوج اختصاص داد.

دکتر صادقی عضو انجمن روان شناسی ایران، مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، رییس کلینیک خانوده و کودک دانشگاه شهید بهشتی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه شهید بهشتی بوده  و برگزاری ده­ها کارگاه تخصصی در حیطه زوج و طراحی و تالیف پژوهش ها، مقالات و کتاب های متعددی در حوزه خانواده را در کارنامه خود دارد.

دکتر منصوره سادات صادقی در حوزه نگارش ده­‌ها مقاله علمی و تألیف و ترجمه کتاب­‌های تخصصی نیز فعالیت دارند.

 

آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال