X

غزاله سمایی


غزاله سمایی، دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی است. او مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه علامه طباطبایی و مدرک کارشناسی ارشد را از دانشگاه الزهرا، درهر دو مقطع با گرایش بالینی اخذ کرده است.


او از سال ۱۳۹۱ کار حرفه‌ای خود را به عنوان یک درمانگر شناختی رفتاری در کلینیک پیروز آغاز کرد و در مراکز مختلفی از جمله مرکز خدمات درمانی دانشگاه الزهرا، کلینیک باران مهر، کلینیک روان ایستایس و کلینیک آتیه درخشان به عنوان روان‌درمانگر فعالیت داشته است. فعالیت حرفه‌ای او در این حوزه مبتنی بر درمان‌های موج سوم شناختی رفتاری از جمله طرح‌واره‌‌درمانی، ACT و توجه‌آگاهی است. او دوره‌های آموزشی متعددی زیر نظر بهترین بالین‌گران در این حوزه‌ها گذرانده است.


در حال حاضر او به مراجعین فردی بزرگسال با مشکلات اضطرابی، افسردگی، شخصیتی و همچنین مسائلی نظیر مشکلات عزت نفس، کمال طلبی، اهمال‌ کاری، بدتنظیمی هیجانی و … سرویس بالینی ارائه می‌دهد.


آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال