X

محمود خزائی

سوابق تحصیلی و کاری

محمود خزائی کاندیدای دکترای تخصصی روان شناسی بالینی در دانشگاه شهید بهشتی است. او مدرک خود را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه علامه طباطبایی در رشته روان­شناسی بالینی و عمومی اخذ نموده است.

آقای خزائی از سال 8513 وارد رشته روانشناسی بالینی شده است و از سال 1393 در زمینه زوج درمانی با رویکرد شناختی رفتاری مشغول به فعالیت است. وی در کلینیک خانواده و کودک دانشگاه شهید بهشتی، مرکز مشاوره شماره 2 (بلوار کشاورز) دانشگاه شهید بهشتی و کلینیک صبح صادق سابقه فعالیت در این زمینه را دارد.

او سابقه تدریس به عنوان استاد مدعو در دانشگاه پیام نور و دستیاری آموزشی استاد در آموزش­های مجازی و حضوری دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه شهید بهشتی را در کارنامه خود دارد. وی دوره کارورزی مقطع دکتری تخصصی خود را در بیمارستان روزبه و بیمارستان امام خمینی تکمیل نموده است.

 

پژوهش و تألیف

رساله دکتری تخصصی آقای خزائی در زمینه بخشودگی خیانت زناشویی در حال اجرا است. وی همچنین مقالاتی در حوزه زوج ارائه کرده که در این لینک قابل مشاهده است. حوزه­های پژوهشی مورد علاقه ایشان شامل: زوج درمانی شناختی رفتاری، بخشودگی خیانت زناشویی، اصول عملکرد حرفه ای و فلسفه دیالوگ است.

 

فعالیت­‌های حرفه‌­ای

محمود خزائی داور مجله خانواده پژوهی است و در زمینه مشاوره­‌های پژوهشی نیز فعالیت می­کند. وی به عنوان زوج درمانگر، مشاور پیش از ازدواج و مداخلات در حوزه روابط بین فردی خدمات بالینی خود را ارائه می‌­کند.

آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال