X

دکتر محمود خزائی

سوابق تحصیلی و کاری

دکتر محمود خزائی دکترای تخصصی روان شناسی بالینی از دانشگاه شهید بهشتی است. او مدرک خود را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه علامه طباطبایی در رشته روان­شناسی بالینی و عمومی اخذ نموده است.

آقای خزائی از سال ۱۳۸۵ وارد رشته روانشناسی بالینی شده است و از سال ۱۳۹۳ در زمینه زوج درمانی با رویکرد شناختی رفتاری مشغول به فعالیت است. وی در کلینیک خانواده و کودک دانشگاه شهید بهشتی، مرکز مشاوره شماره ۲ (بلوار کشاورز) دانشگاه شهید بهشتی و کلینیک صبح صادق سابقه فعالیت در این زمینه را دارد.

او سابقه تدریس به عنوان استاد مدعو در دانشگاه پیام نور و دستیاری آموزشی استاد در آموزش­های مجازی و حضوری دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه شهید بهشتی را در کارنامه خود دارد. وی دوره کارورزی مقطع دکتری تخصصی خود را در بیمارستان روزبه و بیمارستان امام خمینی تکمیل نموده است.

 

پژوهش و تألیف

رساله دکتری تخصصی آقای خزائی در زمینه بخشودگی خیانت زناشویی اجرا شده است. وی همچنین مقالاتی در حوزه زوج ارائه کرده که در این لینک قابل مشاهده است. حوزه­های پژوهشی مورد علاقه ایشان شامل: زوج درمانی شناختی رفتاری، بخشودگی خیانت زناشویی، اصول عملکرد حرفه ای و فلسفه دیالوگ است.

 

فعالیت­‌های حرفه‌­ای

محمود خزائی داور مجله خانواده پژوهی است و در زمینه مشاوره­‌های پژوهشی نیز فعالیت می­کند. وی به عنوان زوج درمانگر، مشاور پیش از ازدواج و مداخلات در حوزه روابط بین فردی خدمات بالینی خود را ارائه می‌­کند.

آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال