X

دکتر پریسا پدرام


سوابق تحصیلی و کاری


پریسا پدرام، دکترای روانشناسی از دانشگاه الزهرا، رساله دکترای خود را در زمینه اثربخشی آموزش بازداری پاسخ بر رفتارهای خودآسیب‌رسان نوجوانان مبتلا به اختلال دوقطبی انجام داده است. او دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی روانشناسی عمومی دانشگاه گیلان و کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه الزهرا است.


وی از سال ۱۳۸۸ کار حرفه‌ای خود را آغاز کرده است. مدیریت درمانگران در کلینیک توانمندسازی پارند، روان‌درمانگری بخش کودک و نوجوان بیمارستان روانپزشکی روزبه و مربیگری تاب‌آوری و سلامت روان در شرکت بین‌المللی مَجورال در آلمان از جمله سوابق کاری ایشان است. 


در حال حاضر، فعالیت حرفه‌ای او متمرکز بر رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) بوده که دوره‌ آموزشی مرتبط را تحت نظر دکتر راس هریس گذرانده است. همچنین وی گواهی معتبر درمانگری تروما برای کودکان و بزرگسالان از موسسه اورگرین دارد. یادگیری، آگاه‌سازی و ارائه مداخلات در زمینه تروما از دغدغه‌های ایشان است. 

آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال