X

دکتر ترانه خداویردی

سوابق تحصیلی و کاری

دکتر ترانه خداویردی مدرک دکترای خود را در رشته روان‌شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ کرده است. او سپس با گذراندن دوره‌­های متعدد مهارت­‌های بالینی خود را در حوزه درمان­‌های اکت و طرحواره درمانی تقویت نموده است. حوزه مورد علاقه او بخشودن است و در این زمینه پیوسته آموزش دیده و به مطالعه می‌پردازد.

 

پژوهش و تألیف

دکتر ترانه خداویردی کتاب‌های بخشودن در روابط عاشقانه، بخشش درمانی و پیش به سوی آینده (۶ گام برای بخشودن خود) را ترجمه نموده است که توسط انتشارات ارجمند در دست چاپ است. 

کتاب‌های خستگی ناشی از سرطان، سوگ‌درمانی مبتنی بر دلبستگی و چگونه کودکان با مرگ عزیزان کنار می‌آیند از ایشان به چاپ رسیده است.
 

فعالیت­‌های حرفه‌­ای

دکتر خداویردی از سال ۹۸ به صورت حرفه‌­ای به کار روان‌­درمانی انفرادی بزرگسالان با رویکرد اکت و طرحواره‌درمانی مشغول است. 

ایشان به عنوان استاد مدعو در دانشگاه علامه طباطبائی و دانشگاه آزاد (واحد الکترونیک) همکاری داشته‌اند. همچنین به عنوان مدرس مهارت‌های زندگی و تسهیل‌گر دوره بخشودن و مهرورزی دوره‌های مختلفی را برای عموم و‌ متخصصان برگزار کرده است. همکاری با خیریه بهنام دهش‌پور و موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان از دیگر فعالیت‌های وی بوده است.

آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال