X

دکتر محمودرضا اطمینان

خلاصه سوابق

دكتر محمودرضا اطمينان متخصص اعصاب و روان و دارای بورد تخصصی روانپزشكی است. دکتر اطمینان ورود به حيطه تخصصی روانپزشكی را از سال ١٣٨٣ و در بيمارستان روانپزشكی رازی تهران آغاز نمود. وی طی دوره‌­های مقدماتی و پيشرفته درمان­‌های شناختی، رفتاری در مركز سگال همچنين طی دوره­‌ی يكساله سايكوآناليز ديناميك دانشگاه تهران (بيمارستان روزبه) را نيز در كارنامه خود دارد.

دكتر اطمينان سخنرانی‌­های متعدد در سمينار­ها و كنگره­‌های پزشكی و روانپزشكی در حوزه شناخت و درمان اختلالات روانپزشكی - اختلالات جنسی و ... داشته است.

او برگزار كننده دوره‌­های آموزشی متعدد جهت مشاورين و كارشناسان مراكز روانشناسي وابسته به بهزيستي با محوريت آشنايي با درمان­هاي دارويي و دارو پ­هاي روانپزشكي و روان­درماني شناختي رفتاري و شناخت و درمان اختلالات جنسي است. از دیگر فعالیت­های وی، سرپرستي تيم بهداشت رواني در اجراي طرح توانبخشي مبتني بر جامعه (CBR) با همكاري كميسارياي اتباع سازمان ملل (UNHCR) و تربيت تسهيل­گر برای اجراي اين طرح نيز بخشي از فعاليت­هاي نامبرده است. دكتر اطمينان در برنامه­هاي راديويي نيز به عنوان كارشناس مسائل روانپزشكي شركت مي­كند.

 

مقالات و پژوهش­‌ها

دكتر محمودرضا اطمينان مؤلف مقالات متعدد داخلي و بين­المللي در حيطه روانپزشكي - طب سالمندي - اختلالات شناختي و ژنتيك است. وی همچنين مؤلف كتابچه­هاي آموزشي در حوزه اختلالات روانپزشكي با همكاري سازمان بهزيستي  به منظور آموزش و آشنايي بيماران و خانواده­هاي آنان است.

 

فعاليت‌­هاي حرفه‌­ای

دكتر محمودرضا اطمينان به عنوان روانپزشك سازمان بهزيستي درحوزه معاونت‌­هاي توانبخشي- پيشگيري و امور اجتماعي، خدمات تخصصي روانپزشكي به جامعه هدف ارائه مي دهد.

 بخش اصلي فعاليت­هاي حرفه­اي نامبرده از سال ١٣٨٦ تا كنون به درمان تخصصي اختلالات روانپزشكي (اختلالات افسردگي- اختلالات اضطرابي - اختلالات انطباقي- اختلالات روان تني - اختلال وسواس فكري- عملي و اختلالات جنسي و ... ) اختصاص يافته است.

آدرس جدید مرکز

مرکز سگال از اول اسفند ۱۳۹۸ در آدرس جدید مستقر شده است.

آدرس: میدان آرژانتین ابتدای خیابان بخارست (احمدقصیر) کوچه ۱۷ پلاک ۱۸ طبقه آخر

 تلفن‌های تماس:

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵3

۰۲۱۸۸۱۰۰۳۵4

درباره سگال

"درمان­‌های شناختی رفتاری" مجموعه­‌ای از نظریه­‌ها و یا مدل­‌های مداخلات روانشناختی هستند که وجه مشترک تمامی آنها مبتنی بر شواهد علمی بودن، پژوهش محوری و دغدغه افکار، رفتار و هیجان­‌ها را داشتن است. تمام تلاش ما براین است که از چارچوب مداخلات علمی بیرون نرویم. درمانگران و مشاوران ما همه در این مکتب تعلیم دیده و فعالیت می­‌کنند...

>> درباره سگال